O nas

Przyjedziemy.pl o dogodnej dla Ciebie porze we wskazane miejsce.

Nasza firma od ponad 10-ciu lat zajmuje się skupem elektroniki użytkowej. Skupujemy głównie nowe i używane telefony komórkowe, laptopy, telewizory LED i LCD, tablety, konsole oraz inną elektronikę  od firm i osób prywatnych. Oferujemy wysokie ceny skupu oraz płatność gotówką. Działamy na obszarze województwa pomorskiego a w szczególności  na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta.

Ponieważ jesteśmy liderem w tym segmencie rynku i dlatego możemy zaoferować  bezpłatny dojazd oraz wysokie ceny skupu. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z cennikiem skupu nowych telefonów. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą używanej elektroniki to zadzwoń do nas lub wypełnij formularz wyceny dostępny na stronie. Udzielimy odpowiedzi tak szybko jak to będzie możliwe. Pamiętaj, że przyjedziemy po odbiór sprzętu do domu lub firmy i płacimy gotówką od ręki.

Czym się zajmujemy

  • Skupem nowych i używanych telefonów
  • Skupem nowych i używanych telewizorów
  • Skupem nowych i używanych laptopów
  • Skupem nowych i używanych tabletów
  • Skupem nowych i używanych konsol do gier

Interesują nas wszystkie dostępne marki na rynku polskim: Samsung, Lg, Apple, Sony, Huawei, Xiaomi, Lenovo, MSI, HP, Dell oraz wiele innych.

Jeżeli chcesz poznać cenę jaką jesteśmy w stanie zaoferować za Twój sprzęt to zadzwoń do nas pod numer infolinii 798-555-554 lub wypełnij formularz wyceny.

Zapraszamy do kontaktu,

tel: + 48 798-555-554 lub email: skup(at)przyjedziemy.pl

Zespół Przyjedziemy.pl